.

- Firma Profili -

.

VARMEN; Konya'da Tarım makinaları ve ziraat aletleri imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Amacımız; Günümüz teknolojisinde modern tarım makinalarına olan ihtiyacı "Varmen" kalitesiyle karşılamaktır.


Profesyonelliğimizi tecrübemizle harmanlayarak, yüksek kalitede ürün ve hizmet sunuyoruz. Kaliteli Malzeme, usta işçilik ve kaliteli tarım makinaları imal ederek, bize duyulan güveni zirveye tutmak, prensibimizdir.


Ürün Halkamızın İçinde;


İmalat ve Pazarlama Halkamızın İçinde; Döküm merdane, çizel pulluk, traktör kepçesi, tesviye küreği, dip patlatan, kültivatör, diskli pulluk, klasik pulluk, çayır biçme makinası, ot toplama tırmığı, gübre serpme makinası, ilaçlama makinası, rotavatör, mibzer, hidrolik kaldırıcı, harman makinası, saman aspiratörü, su tankeri, traktör römorku, mini römork ve diğer tarım makinaları yer almaktadır.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızdır.


döküm merdane, tekerli döküm merdane, kaz ayağı, çizel pulluk, klasik pulluk, diskli pulluk, traktör kepçesi, uzatmalı kepçe, Pulluk, klasik pulluk, diskli pulluk, çizel pulluk, kaz ayağı, diskli pulluk imalatı, klasik pulluk imalatı, traktör kepçesi, uzatmalı kepçe, kovalı traktör kepçesi, tesviye küreği, dönerli tesviye küreği, dip patlatan, anız patlatan, kültivatör,